Climax Türkçe Dublaj izle

Climax Türkçe Dublaj izle

Fransa da genç sanatçıların hazırlayacağı bir dans gösterisi için bir araya gelmesi ve organize ettikleri bir parti de olan dramatik olaylar konu alınıyor. 90 lı yıllar da Fransa da bir kasaba da toplanarak çıkacakları oyun için 3 günlük prova yapacak olan yaklaşık 20 dansçı işleri bittiğinde bir parti düzenlemeye karar verirler. Başlayan partiden sonra ise ortam gayet rahatlamış ve müziğin dozu son derece yükselmiştir ve kimsenin bilmediği bir şekilde ortaya gelen bir uyuşturucu tüm oyuncuları farklı düşüncelere sürüklemiştir. Farklı konusu ve değişik tarzı ile dikkat çeken filmimizi sitmeizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra sitemize destek amaçlı yorum yapmayı unutmayınız. Filmkervani.com iyi seyirler diler.

Climax 1080p izle

Puan Ver:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sinema Modu LoadingListeme Ekle Hata Bildir

Hata Bildir

  Film Sitemize Ücretsiz Üye Olabilir Beğendiğiniz Filmleri Listenize Ekleyip Yorum Yapabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz filmler sitemizde mevcut değilse bize filmin ismini yazmanız halinde ertesi gün film sitemizde izleyebilirsiniz.

  Climax Türkçe Dublaj izle

  7.6
  Yapım: /
  Yönetmen:
  Oyuncular:
  Konusu: Climax 2018 adlı filmde Fransa’daki eski bir raks kulübünde geçen uzun bir geceyi takip ediyor. 90’ların ortasında 20 dansçı, 3 günlük bir prova maksadıyla ormandaki yatılı bir okulda bir araya gelir. Birbirlerini taze tanıyan takım provalar haricinde de keyifli zaman geçirirler. Provalar bitmesinin sonrasında ayrılmadan evvel son bir parti düzenlerler. Ancak içkilerin sayısı arttıkça içlerinden bazıları garip davranışlar göstermeye başlar. Gençler bir müddet sonra tamamıyla kontrollerini kaybeder. Bundan sonra onların içine düştükleri girdaba dayanmaları hemen hemen imkânsızdır.

  Film Hakkındaki Düşünceleriniz

  Yorumunuz spoiler içeriyor mu?

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL

  KAYIT OL

  ÜYE GİRİŞİ

  Zaten bir hesabım var

  YENİ ŞİFRE

  ÜYE GİRİŞİ

  Detaylı Film Arama