Hacker Filmi izle Türkçe Dublaj Full Hd

Siber suç dünyasının global çapta ele alan film, izinli bir mahkum ile onun Amerikalı ve Çinli ortaklarını merkezine alıyor.Sanal alemin en tehlikelileri bilgisayar korsanları yani hackerlar sinemada farklı bakış açılarıyla işlendi. İzlemeye değer en iyi hacker filmi

Puan Ver:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sinema Modu LoadingListeme Ekle Hata Bildir

Hata Bildir

  Film Sitemize Ücretsiz Üye Olabilir Beğendiğiniz Filmleri Listenize Ekleyip Yorum Yapabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz filmler sitemizde mevcut değilse bize filmin ismini yazmanız halinde ertesi gün film sitemizde izleyebilirsiniz.

  Hacker Filmi izle Türkçe Dublaj Full Hd

  Yapım: /
  Yönetmen:
  Oyuncular:
  Konusu: Who Am I - Ben Kimim 2014 adlı filmde Benjamin görünmez, kimse değil. Bu karizmatik Max ile karşılaştığında birden değişir. Dışarıdan daha farklı görünüyor olsalar bile aynı ilgiyi paylaşıyorlar oda hacklemek. Max'in dostları, itici Stephan ve paranoyak Paul ile beraber yıkıcı Hacker kollektif CLAY'i oluşturuyorlar. CLAY eğlenceli kampanyalar yaratır ve tüm nesiller için konuşur. Yaşamı boyunca ilk defa Benjamin bir şeyin parçası olmuş ve çekici Marie bile onu fark etmeye başladı. Fakat, CLAY BKA'larda ve Europol'ün en çok arananlar listesinde göründüğü zaman ölümcül tehlikeye dönüşüyor.

  Film Hakkındaki Düşünceleriniz

  Yorumunuz spoiler içeriyor mu?

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL

  KAYIT OL

  ÜYE GİRİŞİ

  Zaten bir hesabım var

  YENİ ŞİFRE

  ÜYE GİRİŞİ

  Detaylı Film Arama