Hedefim Sensin 2018 Komedi Filmi Tek Parça Full İzle


Hedefim Sensin İzle

Hedefim Sensin, çiğ köfte satarak geçimini sağlayan Zekeriya Taştan’ın hikayesini konu ediyor. Genç bir adam olan Zekeriya Taştan, İstanbul sokaklarında çiğ köfte satarak geçimini sağlar. Oldukça çenesi düşük bir adam olan Zekeriya’nın başına ne gelirse çenesinden gelir. Bir gün konuşmaması şart olan bir yerde ve vakitte yeniden kendisini tutamaz. Fakat bu sefer başına büyük bir dert alır ve İstanbul’u ayrılmak zorunda kalır. Artık onun yeni yuvası ilk kez ayak bastığı Gökçeada olur. Burası Zekeriya’nın hayatı için sanki bir dönüm noktası olur. Gökçeada’ya gelmesi ile hayatı değişen yalnızca Zekeriya değildir. Onun gelişi ile beraber Hafize’nin, Leyla’nın ve Yarım Hasan’ın hayatı da bambaşka bir hal alır. Yönetmen koltuğunda “Kocan Kadar Konuş”, “Görümce”, “Arif v 216” gibi filmlere imza atan Kıvanç Baruönü’nün oturduğu “Hedefim Sensin” filminin başrolünü Ata Demirer üstleniyor. Senaryosunu Demirer’in kaleme aldığı komedi türündeki yapımın oyuncu kadrosunda Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can gibi isimler bulunuyor.

Hedefim Sensin, Hedefim Sensin İzle, Hedefim Sensin Tek Parça İzle, Hedefim Sensin Full İzle, Hedefim Sensin Sinema Çekimi İzle, Hedefim Sensin Kota Dostu İzle

Hedefim Sensin Komedi Filmi Full HD Tek Parça izle

Puan Ver:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...
Sinema Modu LoadingListeme Ekle Hata Bildir

Hata Bildir

Film Sitemize Ücretsiz Üye Olabilir Beğendiğiniz Filmleri Listenize Ekleyip Yorum Yapabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz filmler sitemizde mevcut değilse bize filmin ismini yazmanız halinde ertesi gün film sitemizde izleyebilirsiniz.

204 Yorum

  1. bu siteyi çok beğendim takılmadan dilediğiniz film ve aradığınız filmi izleyebilirsiniz..

Film Hakkındaki Düşünceleriniz

Yorumunuz spoiler içeriyor mu?

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Zaten bir hesabım var

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Detaylı Film Arama