Nehir Kırmızı Akar Türkçe Dublaj Hd izle

Nehir Kırmızı Akar türkçe izle

İki polis tarafından öldürülen oğlunun hakkını yasal yollar ile alamayan bir savcı ile polislerin mücadelesinin anlatıldığı filmimiz de , Charles Coleman başarılı ve bugüne kadar asla illegal bir işe karışmamış bir savcıdır. İşini son derece düzgün yapan ve asla adaletten şaşmayan Coleman ‘ın oğlu bir trafik çevirmesin de polisler tarafından vurulur. Polisleri ve olayı araştıran Coleman ise polislerin daha önce de böyle vukuatı bulunduğunu ve bir kişiyi daha öldürdüklerini öğrenince işin içine daha da fazla girmeye çalışır fakat bazı güçler yasal olarak bu durumu araştırmasına izin vermezler. İşleri yasal olarak halledemeyeceğinin farkına varan Coleman ise öldürülen diğer çocuğun babasını da bularak işleri kendi usulünce çözmeye çalışacaktır. Gerilim dolu senaryosu ile dikkat çeken filmimizi sitemizden tek ve alternatif linkler ile 1080p kalite de Türkçe Dublajlı izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra sitemize destek amaçlı yorum yapmayı unutmayınız. Filmkervani.com iyi seyirler diler.

Nehir Kırmızı Akar Türkçe Dublaj izle

Puan Ver:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Sinema Modu LoadingListeme Ekle Hata Bildir

Hata Bildir

  Film Sitemize Ücretsiz Üye Olabilir Beğendiğiniz Filmleri Listenize Ekleyip Yorum Yapabilirsiniz. Ayrıca izlemek istediğiniz filmler sitemizde mevcut değilse bize filmin ismini yazmanız halinde ertesi gün film sitemizde izleyebilirsiniz.

  Nehir Kırmızı Akar Türkçe Dublaj Hd izle

  5
  Yapım: /
  Yönetmen:
  Oyuncular:
  Konusu: Nehir Kırmızı Akar Filmini Türkçe Dublaj izleyin.Yaşamını kanunların yürütülmesine adamış hürmet gösterilen bir yargıç olan Charles Coleman’a odaklanıyor. Oğlu iyi gitmeyen bir polis uygulamasında vurulan Coleman, dedektif dostu Horace’tan destek ister. Daha evvel de buna benzer bir olaya dahil olan 2 polisin vazifelerini kötü kullandıklarını anlarlar. Muhafaza etmeye yemin ettiği sistem tarafınca ihanete maruz kalan yargıç, aynı polisler nedeniyle oğlunu yitiren başka bir babayla iletişime geçer. İkisi birlikte öç almaya karar verir. Nehir Kırmızı Akar adlı filmi donmadan izleyin.

  Film Hakkındaki Düşünceleriniz

  Yorumunuz spoiler içeriyor mu?

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL

  KAYIT OL

  ÜYE GİRİŞİ

  Zaten bir hesabım var

  YENİ ŞİFRE

  ÜYE GİRİŞİ

  Detaylı Film Arama